Aktualności

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy jest organizatorem XVII zawodów w Ratownictwie Wysokościowym o Puchar Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy.

W dniach 14-15.09.2017 na obiektach CRS Bielany przy ul. Gąbińskiej i Rudzkiej rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z warszawskich JRG.

W związku z planowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie oddaniem do użytkowania trasy ekspresowej S8 węzeł Marki - węzeł Radzymin (Obwodnica Marek), GDDKiA w ramach współpracy pomiędzy służbami w dniu 16 września br. odbyły się ćwiczenia ratownicze pk. „Marki 2017” na ww. odcinku drogi S8.

W dniach 14-16.09.2017 r. na terenie powiatu braniewskiego odbyły się ćwiczenia doskonalące organizację działań Państwowej Straży Pożarnej województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego w ramach centralnego odwodu operacyjnego krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego pod kryptonimem „WARMIA 2017".

W dniu 12.09.2017 r. przeprowadzono ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze połączone z próbną ewakuacją na terenie Wojskowej Akademii Technicznej. W ćwiczeniach brały udział zastępy GBARt2,5/30, GCBA5/32, SCH37 oraz SLRR z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 7.

W dniu 11 września 2017 r. o godz. 14.30 w Parku Skaryszewskim im. Jana Paderewskiego w Warszawie odbyła się Uroczystość Złożenia Wieńców pod pomnikiem Pamięci Polaków Ofiar Ataku na World Trade Center

W dniu 09 września 2017 roku na terenie Ministerstwa Finansów odbył się piknik dla dzieci, na który zaproszony został zastęp GBA -Rt 2,5/30/2,5 RENAULT z JRG nr 4.

W dniu 09 września na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Bemowo warszawscy leśnicy zorganizowali piknik pod hasłem „Bezpieczny powrót do szkoły”. Jednym z partnerów akcji była Komendy Miejskiej PSP m. st. Warszawy.

W dniu 07 września 2017 r. w siedzibie IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej przy ul. Sołtyka 8/10 w Warszawie odbyły się uroczyste obchody Święta Straży Miejskiej m. st. Warszawy.

W dniu 06 września 2017 r. w Komendzie Miejskiej PSP m. st. Warszawy przy ul. Polnej 1 odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy bryg. Leszka Smuniewskiego i Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy bryg. Artura Rudzika z zawodnikami grupy biegowej FCC TEAM Warszawa.

W dniach 4-6 września odbyło się szkolenie dla kadry dowódczej z zakresu podstawowego ratownictwa wysokościowego. W szkoleniu uczestniczyło piętnastu dowódców lub zastępców dowódców z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz trzech przedstawicieli wydziału Operacyjno-Szkoleniowego KM PSP m. st. Warszawy.

W dniach 26-27.08.2017r w Radomiu odbył się największy event lotniczy w Polsce - Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2017. Do zabezpieczenia imprezy zostały oddelegowane również siły i środki z Komendy Miejskiej PSP m. st. Warszawy.

Goście online

Odwiedza nas 287 gości oraz 0 użytkowników.

questcity

excel

informator sgsp

Czad i ogień. Obudź czujność