Aktualności

Jak co roku na Wadowickim rynku odbyły się zawody FCC będące częścią rywalizacji o Puchar Komendanta Głównego PSP. Nie mogło w nich zabraknąć reprezentantów Mazowieckiej KW PSP w Warszawie. Reprezentanci Mazowsza w składzie: Grzelak, Kurach, Kulik, Knap, Milczarczyk, Białas pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając cieszącą się największym zainteresowaniem klasyfikację sztafetową.

Pierwszego dnia zawodów odbyły się starty indywidualne w których reprezentanci TEAM WARSZAWA zajęli odpowiednio miejsca: Grzelak 3, Knap 7, Kurach 9, Kulik 13. Starty Tandemów znów pokazały bardzo wysoki poziom jaki prezentują strażacy z Mazowsza. W tej kategorii nasi reprezentanci (Grzelak, Kurach) zajęli drugie miejsce. Na koniec, po zliczeniu wszystkich wyników drużyna TEAM WARSZAWA okazała się najlepsza w klasyfikacji drużynowej na którą składały się 3 najlepsze czasy poszczególnych zawodników.

Zawody w Wadowicach pokazały, że czołówka „Firefighterów” z Polski nie odpuści do końca sezonu a walka pomiędzy nimi będzie toczyła się na najwyższym poziomie. Świadczą o tym czasy uzyskane na Wadowickim rynku gdzie o zajęciu najwyższych miejsc decydowały setne sekundy.

 

Tekst: kpt. Jarosław Białas
Zdjęcia: uczestnicy zawodów

Goście online

Odwiedza nas 843 gości oraz 1 użytkownik.

facebook_page_plugin