Aktualności

W dniach 21 – 23 czerwca br. reprezentacja strażaków z Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy brała udział w najtrudniejszych zawodach na świecie dla strażaków, Toughest Firefighter Alive Toruń 2018.

Warszawscy strażacy startowali w kategoriach tandem, tandem mix, sztafeta oraz crossfit. W kategorii tandem startowali Tomasz Grzelak wraz z Pawłem Kurachem zajmując pierwsze miejsce, tym samym broniąc miejsca na podium z zeszłego roku i wyprzedzając prawie 90 innych startujących par. W kategorii tandem mix startował warszawski strażak Tomasz Grzelak w parze z Agnieszką Wojciechowską z komendy krakowskiej zajmując również pierwsze miejsce na podium.

Zespół TEAM WARSZAWA stanowiący również reprezentacje województwa mazowieckiego po raz drugi z rzędu wygrała w kategorii sztafet, wyprzedzając nie tylko drużyny z pozostałych województw ale również ekipy międzynarodowe. W ostatniej części zawodów, kategorii crossfit, brali udział strażacy Mateusz Knap oraz Tomasz Grzelak, po zaciętych crossfitowych bojach Matusz Knap obronił tytuł z zeszłego roku ponownie stając na pierwszym miejscu podium.

W skład reprezentacji TEAM WARSZAWA wchodzą następujący strażacy: kpt. Mateusz Knap, mł. kpt. Tomasz Grzelak, mł. kpt. Adrian Kulik, mł. asp. Tomasz Milczarczyk, st. str. Paweł Kurach, kpt. Jarosław Białas ( kapitan drużyny).

Naszym zawodnikom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Tekst: mł. kpt. Łukasz Faralisz
Zdjęcia: kpt. Jarosław Białas

Goście online

Odwiedza nas 308 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin