Interwencje

O godzinie 17:12 strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12 zostali alarmowo zadysponowani do wypadku na ul. Bysławskiej.

Do Punktu Alarmowego Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Trasie Toruńskiej. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA-Rt oraz SCRT.

Zastęp GBA-Rt z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 został zadysponowany do pożaru na ul. Bardowskiego. W zgłoszeniu zawarta była informacja, że pali się coś w okolicach ogródków działkowych.

Po obfitych opadach deszczu oraz silnego wiatru, które przeszły nad Warszawą w weekend do punktu alarmowego Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 10 wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczących powalonych drzew. Do działań dysponowano zastęp GBA Pr.

W sobotni wieczór zastęp GBA 2/16 Pr-750 z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 8 został zadysponowany do powalonego drzewa na ul. Perkuna.

Około godziny 19:10 do Punktu Alarmowego JRG 13 wpłynęło zgłoszenie o drzewie opartym o linie energetyczne na skrzyżowaniu ulic Raczkiewicza i Prusa w Wesołej. Do akcji zadysponowano zastęp GCBA 5/32/2,5 z JRG 13.

O godzinie 7:25 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 14 otrzymali zgłoszenie o powalonym drzewie na ul. Powsińskiej.

O godzinie 12:27 osoba spacerująca wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego zadzwoniła pod numer alarmowy i zgłosiła pożar za wałem na wysokości ulicy Bronowskiej. Do działań zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12.

O godzinie 21:00 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o pożarze przy ul. Roztockiej. Do akcji zadysponowano zastępy: GBA 2/16 Pr-750 i GCBA 5/32/2,5.

Około godziny 09:30 zastęp GBA 2/16Pr 750 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 został zadysponowany do zdarzenia drogowego na ul. Wał Miedzeszyński.

Przed godziną 1.00 do Punktu Alarmowego Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu na ul. Penelopy. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy GBA-Rt oraz GCBA.

Zastęp GBA-Rt z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 15 został zadysponowany do pożaru budynku w Ząbkach (pow. wołomiński).

Goście online

Odwiedza nas 357 gości oraz 1 użytkownik.

facebook_page_plugin