Interwencje

Przed zmianą służby zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 zostały zadysponowane do powalonego drzewa na samochód ciężarowy na ul. Klukowskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano przewrócone drzewo oparte o przyczepę samochodu ciężarowego.

Około godziny 8:00 do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 wpłynęło zgłoszenie o przysypanym mężczyźnie na ulicy Koziorożca.

O godzinie 10:47 do Punktu Alarmowego Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 13 wpłynęło zgłoszenie o pochylonym drzewie na budynek przy ul.Armii Krajowej w Wesołej. Do zdarzenia zadysponowany został zastęp GCBA 5/32/2,5.

Do Punktu Alarmowego Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu na ul. Zamkowej. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA-Rt oraz SCRT.

W miniony czwartek o godzinie 21:19 doszło w Wawrze do groźnie wyglądającego wypadku. Zdarzenie miało miejsce na Trakcie Lubelskim. Do akcji SK KM m. st. Warszawy wysłało dwa zastępy ratowniczo – gaśnicze z JRG 12.

Tuż po godzinie 17:35 na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej z ul. Królewską doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem autobusu miejskiego i tramwaju. Pierwsze zgłoszenia do Stanowiska Kierowania KM PSP m. st. Warszawy zaczęły wpływać o godzinie 17:37. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udały się zastępy: GBA 2,5/20/2,5 STAR, GCBA 5/32/2,5 MAN z JRG nr 4; GBA 2,5/25/2,5 RENAULT z JRG nr 3 oraz Grupa Operacyjna KM PSP m. st. Warszawy.

W godzinach popołudniowych zastęp GBA-Rt z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 został zadysponowany do wypadku na Trasie Toruńskiej.

Przez dwa dni strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 8 usuwali skutki burz i silnych wiatrów jakie dzień wcześniej nawiedziły Warszawę.

W dniu 13.06.2017 r. intensywna nawałnica jaka przeszła nad dzielnicą Ursus spowodowała liczne zdarzenia związane z powalonymi oraz złamanymi drzewami, które stwarzały zagrożenie, utrudniały oraz blokowały ruch komunikacyjny na ulicach dzielnicy Ursus.

O godzinie 17:01 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 13 otrzymali zgłoszenie o złamanym drzewie przy ulicy Plutonowych. Jak się później okazało było to pierwsze z wielu zdarzeń  spowodowanych burzą jaka przeszła nad Warszawą.

Około godziny 22:32 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Płowieckiej. Do akcji zadysponowano zastępy GCBA 5/32/2,5 i GBARt 2,5/30/2,5 z JRG 8.

W dniu 12.06.2017r. o godzinie 06:43 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m.st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu na ul. 17 Stycznia. Do zdarzenia zadysponowano GBA-Rt 2,5/25/2,5 z JRG9.

Goście online

Odwiedza nas 385 gości oraz 0 użytkowników.

questcity

excel

informator sgsp

Czad i ogień. Obudź czujność