Interwencje

Około godziny 11:05 Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 2 otrzymała zgłoszenie o kolizji dwóch aut na estakadzie ul. Łopuszańskiej z Alejami Jerozolimskimi.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastano następującą sytuację: kolizja dwóch samochodów osobowych Toyota Yaris i Nissan Almera. Osoby podróżujące pojazdami znajdowały się na zewnątrz. Samochodem marki Toyota podróżował tylko kierowca, który o własnych siłach opuścił pojazd i uskarżał się na ból lewego biodra - została mu udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc. Samochodem marki Nissan podróżowało trzech mężczyzn, którzy również sami opuścili pojazd przed przyjazdem zastępów PSP - nie uskarżali się na żadne dolegliwości i odmówili pomocy medycznej.

Działania PSP polegały ponadto na odłączeniu akumulatorów w obydwu samochodach i zakręceniu zaworów instalacji gazowej w samochodzie Nissan. Następnie udrożniono jeden pas ruchu poprzez zepchnięcie samochodu Toyota oraz uprzątnięcie elementów karoserii. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia ZRM osoba poszkodowana została przekazana pod opiekę Ratowników Medycznych (po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia.

Tekst: asp.Krzysztof Ciesielski
Zdjęcia: asp. Krzysztof Ciesielski

Goście online

Odwiedza nas 800 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin