Interwencje

Do kolejnego wypadku samochodowego doszło tego dnia na trasie S8 w niedzielny poranek. Strażacy z JRG 1 przy ul. Modlińskiej dostali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem 2 samochodów osobowych.

Na uwagę zasługuje fakt, iż w pobliżu przejeżdżał funkcjonariusz JRG 1, wracający do domu po nocnej służbie. Jadąc cywilnym samochodem, zatrzymał się i udzielił pomocy osobom poszkodowanym oraz zorganizował przepływ ruchu drogowego. Strażacy z JRG 1 błyskawicznie dotarli na miejsce, które znajdowało się kilkaset metrów od jednostki ratowniczo-gaśniczej. Na miejscu zastano uszkodzony samochód osobowy. Zatrzymany był on na barierkach oddzielających pasy ruchu. Samochodem tym podróżowały 3 osoby, które nie odniosły poważniejszych obrażeń. Ogromnym zaskoczeniem dla ratowników okazała się informacja, że drugi samochód uczestniczący w wypadku znajduje się 500 metrów dalej. Na tej odległości widać było ślady płynów eksploatacyjnych.

Jak się później okazało, kierowca próbował uciec z miejsca zdarzenia i został zatrzymany przez służby. Również nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Tekst: mł. kpt. Mateusz Komorzycki
Zdjęcia: kpt. Mateusz Knap

Goście online

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin