Aktualności

18 czerwca na odcinku wschodnio - północnym II linii metra Targówek - ze stacjami C16 Szwedzka, C17 Targówek Mieszkaniowy i C18 Trocka odbyły się ćwiczenia.

W dniu 16 czerwca 2019 roku w Garwolinie (woj. mazowieckie) odbyły się II Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w biegu na 10 km.

15 czerwca tego roku, na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 7 w Warszawie po raz dziewiętnasty odbyły się Zawody
w Ratownictwie Wysokościowym o Puchar Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Zastępca Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy st. bryg. mgr inż. Bogusław Majchrzak.

W sobotę 15 czerwca w godzinach 11:00-15:00 w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 40 miał miejsce piknik edukacyjny „Bezpieczne wakacje z mazowieckimi strażakami”.

W dniach 10 - 14 czerwca w budynku Wydziału Organizacyjnego KM PSP m.st. Warszawy przy ul. Marcinkowskiego 2, odbyło się szkolenie dotyczące zasad współpracy jednostek KSRG z środkami masowego przekazu.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na piknik edukacyjny „Bezpieczne wakacje z mazowieckimi strażakami” połączony z akcją krwiodawstwa, który odbędzie się w sobotę 15 czerwca w godzinach 11:00-15:00 w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 40.

W dniach 06-08.06.2019 odbyła się V Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych w Białobrzegach.

Ten czerwcowy dzień był w tym roku dla dzieci z Przedszkola Towarzystwa Edukacyjnego w Wawrze z pewnością dniem, którego szybko nie zapomną. Dzieci spędziły czas na terenie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12.

W dniu 5 czerwca 2019 r. w budynku Wydziału Organizacyjnego Komendy Miejskiej PSP m. st. Warszawy przy ul. Marcinkowskiego 2 odbyła się uroczysta zbiórka z okazji ślubowania, które złożyło dwudziestu ośmiu funkcjonariuszy.

3 czerwca w ogrodach Pałacu Belwederskiego odbył się piknik "Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką".

W dniu 31 maja 2019 roku na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka oraz przypadającej 50 rocznicy utworzenia JRG 9.

26 maja 2019 roku był dla Jednostki OSP Wesoła dniem wyjątkowym. W tym dniu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka.

Goście online

Odwiedza nas 302 gości oraz 1 użytkownik.

facebook_page_plugin