Ćwiczenia

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

W dniach 02,03,09,10.06.2020 r. odbyły się nocne ćwiczenia na stacji II linii metra Księcia Janusza.

Ćwiczenia SGRWN

W dniu dzisiejszym członkowie Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego Warszawa 5 przeprowadzili rozpoznanie akwenu wodnego w powiecie grójeckim.

Ćwiczenia Ratunek! Ratunek! Ratunek!

Za nami kolejne zajęcia doskonalenia zawodowego dla strażaków KM PSP m. st. Warszawy dotyczące radzenia sobie na wypadek wystąpienia trudnych sytuacji podczas działań w strefie.

W dniu 9 marca na terenie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 2 w Warszawie odbyło się szkolenie z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych. W szkoleniu brali udział funkcjonariusze z drugiej zmiany Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 3.

W ramach doskonalenia zawodowego na terenie JRG 5 przeprowadzono szkolenie teoretyczne oraz praktyczne na temat „Dekontaminacja prowadzona przez strażaków PSP"

ratownictwo-wodno-nurkowe

W dniach 05.03.-07.03.2020r. nurkowie kierujący pracami podwodnymi grupy SGRWN „WARSZAWA 5” udali się na coroczne warsztaty doskonalenia technik nurkowania.