Interwencje

O godzinie 3:46 dwa zastępy z JRG 12 wyjechały do zgłoszenia przy ul. Pogodnej w dzielnicy Stara Miłosna. Zgłaszający przekazał, że z mieszkania na trzecim piętrze wydobywa się przez okno czarny dym. SK KM PSP m. st. Warszawy do akcji dysponowało również dwa zastępy ratowników z JRG 13.

O godzinie 15:00 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 zostali wezwani do pochylonego drzewa przy ul. Orneckiej. Na miejscu zastano suche drzewo pochylone nad jezdnią. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie usunięciu złomu, działając z poziomu terenu.

Dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 zostały zadysponowane do pożaru pustostanu na ul. Obwodowej.

Około godziny 03:40 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ul. Dobrowoja. Do akcji zadysponowano zastęp GBA 2/16 Pr-750.

O godzinie 14:16 Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza nr 12 została alarmowo zadysponowana na teren budowy mostu Południowej Obwodnicy Warszawy w rejonie ul. Ogórkowej. W zgłoszeniu zawarta była informacja, że wypadkowi uległ jeden z pracowników budowy. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również LPR.

Około godziny 18:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Światowida. Do działań zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP nr 10.

Dwa zastępy GBA-Rt oraz SCRT z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 zadysponowano do wypadku na ul. Radzymińskiej.

Na ulicy Trockiej doszło do zderzenia dwóch samochodów, zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG 15.

Dwa zastępy z JRG 15 oraz dwa z JRG 5 zostały zadysponowane do pożaru w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na ul. Piotra Skargi. Po dojeździe stwierdzono wydobywający się gęsty dym z okna na 6 pietrze.

Kilka minut po godz. 11:00 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 otrzymali zgłoszenie o powalonym drzewie przy ul. Mehoffera. Do działań został zadysponowany zastęp GBA 2/16/2,5.

W piątek o godzinie 21:23 Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza nr 12 została wezwana do groźnie wyglądającego wypadku na ul. Skalnicowej w Wawrze. W zgłoszeniu zawarta była informacja, że jedna z osób nie może opuścić rozbitego pojazdu. Do akcji na miejsce zadysponowano dwa zastępy ratowników Państwowej Straży Pożarnej, Policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.

W godzinach popołudniowego szczytu w rejonie chronionym JRG 12 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Zgłoszenie wpłynęło pod numer alarmowy 112 od uczestników zdarzenia.

Goście online

Odwiedza nas 269 gości oraz 1 użytkownik.

facebook_page_plugin