Interwencje

W dniu 04.04. trzy zastępy z JRG 6 zostały wezwane do wypadku na ulicy Marymonckiej. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala w celu wykonania dalszych badań.

O godzinie 7:40 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 14 zostali zadysponowani do kolizji na skrzyżowaniu ul. Przyczółkowej.

O godzinie 14:00 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 14 zostali zadysponowani do pożaru trawy przy Wale Zawadowskim.

W dniu 15.04.2019 r., dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym trzech samochodów osobowych na trasie S2 (na wysokości Lotniska Chopina). Do zdarzenia zadysponowany został zastęp GBA-Rt 3/16/2,5 - JRG 16 oraz zastępy z JRG 2 i JRG 9.

O godzinie 21:57 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o wodzie cieknącej z sufitu w mieszkaniu na drugim piętrze w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Abrahama.

Około godziny 16:23 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa. Do akcji zadysponowano zastępy: GBA 2/16 Pr-750 i GBARt 2,5/30/2,5.

Wieczorem o godzinie 19:50 do SK KM PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Wał Miedzeszyński w kierunku Otwocka. Na wysokości ul. Cyklamenów doszło do groźnie wyglądającej kolizji trzech samochodów osobowych. Do akcji dysponowano dwa zastępy ratowniczo – gaśnicze z JRG 12.

W nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:28 Stanowisko Kierowania KM PSP m. st. Warszawy otrzymało zgłoszenie o pożarze mieszkania w rejonie chronionym przez Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą nr 12. Do akcji dysponowano zastęp GCBA z JRG 12 i GBA z OSP Wesoła.

Około godziny 09:55 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Siekierkowskiej. Do akcji zadysponowano zastępy: GBA 2/16 Pr-750 i GBARt 2,5/30/2,5 z JRG 8.

Dzisiaj w rejonie chronionym Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12 strażacy byli dysponowani dwa razy do pożarów nieużytków rolnych na dużej powierzchni. Pożary miały miejsce pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim, a rzeka Wisłą.

Do SK KM wpłynęło zgłoszenie o dużym zadymieniu wydobywające się z budynku przy ul. Rybnej na Pradze Południe. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z JRG 5.

W rejonie operacyjnym KP PSP Wołomin doszło do pożaru samochodu. Na miejsce został zadysponowany zastęp GBA z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15.

Goście online

Odwiedza nas 578 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin