Interwencje

W niedzielę o godzinie 13:09 pod numerem alarmowym 112 zostało przyjęte zgłoszenie o wypadku na ul. Patriotów w rejonie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12. Do akcji dysponowano dwa zastępy strażaków, policję i ratowników medycznych.

O godzinie 15:37 do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 wpłynęło zgłoszenie o pożarze traw w okolicach ul. Aluzyjnej. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA 2/16/2,5.

O godzinie 15:47 mieszkańcy domu przy ul. Zagórzańskiej w Wawrze wezwali pomoc, zgłaszając pożar w jednym z pomieszczeń mieszkalnych. SK KM PSP m. st. Warszawy do zdarzenia zadysponowało dwa zastępy gaśnicze z JRG 12 i jeden z OSP Stara Miłosna.

Około 15:00 Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 11 otrzymała zgłoszenie o pożarze grobów na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA 3/16/4,2.

Około 11:30 Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 11 otrzymała zgłoszenie o pożarze traw w okolicach ulicy Arkuszowej. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA 3/16/4,2 oraz GCBA 5/32/2.5.

Około godziny 11:05 do Punktu Alarmowego JRG 13 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulicy Czwartaków i Paderewskiego. Do akcji zadysponowano zastępy GBA-Rt 3/16/4 z JRG 13, jeden zastęp z JRG 8 oraz SLKw z Dowódcą JRG 13.

Zastęp z JRG 5 został zadysponowany na ul. Wał Miedzeszyński do pożaru traw na brzegu Wisły.

Dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 zadysponowano do zadymienia w mieszkaniu przy ul. Róży Wiatrów na Targówku.

W miejscowości Ząbki na terenie powiatu wołomińskiego doszło do wypadku drogowego, do którego został zadysponowany zastęp GBA z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15.

Kwadrans po północy Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 11 otrzymała zgłoszenie o pożarze kotłowni domu jednorodzinnego w Łomiankach (rejon operacyjny JRG Błonie). Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA 3/16/4,2 oraz GBA 5/32/2.5.

Wczesnym rankiem do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ul. Odkrytej. Do zdarzenia zostały zadysponowane trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 10.

Trzy zastępy z JRG 5 zostały zadysponowane na ul. Żupniczą do zgłoszenia o pożarze pustostanu.

Goście online

Odwiedza nas 509 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin