Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 20:50 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Modlińskiej. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG nr 10: GBA 2/16/2,5 oraz SCRt Scania.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano zderzenie dwóch samochodów osobowych. W chwili przybycia kierujący autami przebywali na zewnątrz pojazdów i nie potrzebowali pomocy medycznej. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone poprzez odpowiednie ustawienie pojazdów ratowniczych, co miało na celu wstrzymanie ruchu na dwóch pasach w kierunku Legionowa. Działania zastępów polegały na odłączeniu akumulatorów, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem pojazdów.

Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez Policję pojazdy zostały usunięte na pobocze drogi.

Tekst: kpt. Adam Laskowski
Zdjęcia: mł. ogn. Krystian Suliński