Interwencje

W dniu 09.03.2019r. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy przyjął zgłoszenie o kolizji trzech aut na wiadukcie przy ul. Al. Jerozolimskie. Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy GBA-Rt 2,5/16/Pr.250 i GCBA 5,32,2,5 z JRG-2

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów KDR stwierdził, że w zdarzeniu brały udział trzy samochody. Na miejscu znajdował się już patrol policji.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, badaniu wstępnym dwóch osób uczestniczących w zdarzeniu, odcięciu dopływu prądu z akumulatorów i uprzątnięciu wycieku płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu. Jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu narzekała na ból w okolicach kręgosłupa szyjnego. W związku z tym założono kołnierz ortopedyczny. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który kontynuował badanie. Poszkodowana została zabrana do szpitala w celu wykonania prześwietlenia odcinka kręgosłupa szyjnego. KDR zadysponował na miejsce służby oczyszczania miasta w celu uprzątnięcia pasa po zdarzeniu. Działania straży zostały zakończone, na miejscu pozostała policja prowadząca dalsze swoje czynności.

Tekst: asp. Krzysztof Ciesielski
Zdjęcia: asp. Krzysztof Ciesielski

Goście online

Odwiedza nas 511 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin