Kontakt

 

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy
ul. Polna 1, 00-622 Warszawa

 

 

Sekretariat Komendanta Miejskiego PSP m.st. Warszawy

tel: 0 22 596 73 00
fax: 0 22 596 78 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy

adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon alarmowy:

998

fax: 0 22 596 79 00


Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy lub upoważniony Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy przyjmuje interesantów w sprawach skarg, wniosków, zażaleń i odwołań raz w tygodniu (poniedziałek w godz. 14.00 - 16.00), po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu z sekretariatem komendanta miejskiego PSP m. st. Warszawy.
tel. 0 22 596 73 00
fax. 0 22 596 78 00


Elektroniczna Skrzynka Podawcza w ePUAP

Zgodnie z przepisami prawa z dniem 1 maja 2008 r. organy władzy publicznej są zobowiązane do przyjmowania dokumentów w postaci elektronicznej (wnoszenia podań i wniosków oraz innych czynności w postaci elektronicznej). Platforma ePUAP umożliwia instytucjom publicznym spełnienie tego wymogu poprzez bezpłatne udostępnienie Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP) - jest środkiem komunikacji elektronicznej, który służy przekazywaniu informacji w formie elektronicznej do podmiotu publicznego przy wykorzystaniu powszechnie dostępnej sieci teleinformacyjnej.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy zapewnia możliwość przesyłania pism i podań opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym za pośrednictwem przeglądarki internetowej z wykorzystaniem Elektronicznej Skrzynki Podawczej zainstalowanej na platformie ePUAP za pośrednictwem następującego linku:

Ze względu na awarię Elektronicznej Skrzynki Podawczej KM PSP m. st. Warszawy, prosimy o składanie pism innymi dostępnymi metodami. Za utrudnienia przepraszamy.

W celu złożenia wniosku do Urzędu konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP.

Zespół Prasowy Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy

tel. 662 32 82 23 (całodobowo)
tel. 797 325 480 (pn. - pt. od godz. 7:30 - 15:30)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

st. kpt. Michał Konopka

st. asp. Łukasz Płaskociński

  kpt. Wojciech Kapczyński


Goście online

Odwiedza nas 266 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin