Specjalizacje

Około godziny 19 Policja poprosiła o pomoc Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z JRG 15 w poszukiwaniu osoby zaginionej w rejonie operacyjnym JRG 7. Na miejsce zostało skierowanych 7 ratowników oraz 3 psy poszukiwawcze z ważnymi uprawnieniami terenowymi.

Około godziny 13:00 Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego „WARSZAWA 8”, w sile trzech zastępów, została zadysponowana do wypadku na drodze krajowej nr 17 w powiecie otwockim.

Około godziny 23:30 zastęp Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego został zadysponowany do usunięcia skutków zdarzenia drogowego, do którego doszło przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie.

Przewodnicy z psami ratowniczymi ze Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej "Warszawa-9" odbyli ćwiczenia na terenie zajezdni tramwajowej.

W dniach 11-13.12.2019 r. w ramach doskonalenia zawodowego odbyły się ćwiczenia SGRW na obiekcie nieużytkowanej hali huty ArcelorMittal.

Sobotni blok tematyczny na JRG 1 obejmował lokalizację obiektów podwodnych przy użyciu sprzętu audiowizualnego.

W dniu 29.11.2019 r. na lotnisku Babice odbyły się kolejne ćwiczenia ratowników SGRW Warszawa 7 z lotnictwem Policji.

W godzinach popołudniowych, Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego Warszawa 5 została zadysponowana do poszukiwań w powiecie pruszkowskim.

W dniach 18-20 listopada strażacy z JRG 1 ćwiczyli na Kanale Żerańskim.

W dniach 22-24 października na terenie JRG 14 odbyły się ćwiczenia Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej "Warszawa - 9". SGPR wraz z ratownikami z JRG 14 mieli możliwość ćwiczeń w podziemnym obiekcie magazynowym, który był poddawany rozbiórce.

W dniach 2, 19 października na kompleksie budynków Warsaw Spire odbyły się ćwiczenia Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego "Warszawa - 7".

Dwa zastępy SCRt i GBA-Rt z JRG 15 oraz GBA z JRG 5 zostały zadysponowane do wypadku samochodu ciężarowego na ulicy Zabranieckiej.

Goście online

Odwiedza nas 300 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin